Tertúlia-café: Fills i alumnes feliços, pares i professors feliços

Bon dia famílies! Estem molt il·lusionats de poder oferir-vos la primera tertúlia-cafè organitzada per l’AMPA i amb la col·laboració de la nostra escola. Aquesta serà la primera d’un cicle de tertúlies sobre temes importants en la educació dels nostres fills.
L’assistència és gratuïta. La xerrada-debat serà dirigida pel coach Andres Moya, també pare a la nostra escola. A aquesta primera xerrada parlarem de la intel•ligència emocional i les pautes de comunicació per a la millora del comportament i la convivència amb els nostres fills.
Confiem que sigui tot un èxit!!! Us esperem el proper dijous dia 4 de desembre a les 17:30h, al col•legi.

Deixa un comentari

L'adreça electrònica no es publicarà. Els camps necessaris estan marcats amb *

%d bloggers like this: